کود کش-نوار نقاله قفس بلدرچین

کودکش نوار نقاله قفس بلدرچین

طیور تخم گذار در سازه هایی سبک فلزی در چند طبقه قرار میگیرند تا بتوان ضمن استفاده بهینه از واحد سطح سالنهای تولید دسترسی به طیور را راحت تر انجام داد و شرایط محیط تولید را از نظر کنترل دما و مسایل بهداشتی ایجاد نمود. جهت خروج فضولات طیور درون راکها (قفسه ها) سطح زیر مرغ های مادر مشبک بوده و یک تسمه نقاله پلاستیکی از جنس ورق پلی پروپیلن وظیفه نگهداری اولیه و سپس با چرخش خود، انتقال آنها را به بیرون از محیط تولید بعهده دارد.

نوارهای PP کودکش عموما با ضخامت یک میلیمتر و در عرضهای مختلف و طولهای سفارشی متناسب با طول کلی سالن، تولید و ارایه می شوند.

كود توليد شده بر روی نوار های پلی پروپيلن كه در زير هر طبقه تعبيه شده است، ريخته می شود. كود جمع شده بر روی باندها در فواصل زمانی معين (۳ تا ۴ روز يكبار) شروع به كار كرده و كود را به انتهای سالن بر روی نقاله عرضی حمل كود مي ريزد كه توسط اين نقاله عرضی به خارج سالن هدايت شده و توسط رامپ های شيب دار به داخل وسيله نقليه ريخته می شود. نوار های پلی پروپيلن به ضخامت ۱ ميلی متر هستند. تیغه های انتهای قفس طوری تعبيه شده اند كه تمامی كود انتقالی توسط نوار ها را از روی آن تميز كرده و باندها در مسير برگشت عاری از هر گونه آلودگی می گردد. تيغه های لاستيك های تميز كننده باندها از جنس مرغوب و سطح كليه غلطك های هدايت كننده باندهای كود دارای پوشش الكترواستاتيك هستند …
اسكلت ابتدایی و انتهایی سيستم جمع آوری كود از ورق گالوانيزه ۲/۵ ميلی متری ساخت شده است …

با ما تماس بگیرید …

حتما پاسخ سوالتان را با خوشرویی دریافت خواهید کرد …

تلفن دفتر مجموعه : ۱۷ ۹۴ ۳۷ ۳۲ – ۰۴۴

تلفن همراه مدیر مجموعه : ۴۹۹۵ ۴۴۱ ۰۹۱۴

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *